logo

آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :0
بازديد روز گذشته :3
بازديد اين هفته :7
بازديد اين ماه :43
مجموع آمار بازديد ها :2016

درحال حاضر 66 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

ورود کاربران

ما 66 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

روابط عمومی

مسول : جناب آقای رامین حبیبی / شماره تماس 09123670907

تقدیر از مربیان برتر  

 

مورخ 96/10/11 با حضور ورزشکاران،مدیران و مسولین ورزشی استان و با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان با ارائه لوح تقدیر از جناب آقای یحیی رضازاده بعنوان برترین مربی اخلاق مدار و سرکار خانم فاطمه پایانی بعنوان پیشکسوت برتر و اخلاق مدار تقدیر بعمل آمد.

مراسم بزرگداشت روز جهانی کوهستان  

 

همایش روز کوهستان در ساوجبلاغ با حضور کوهنوردان مسئولین شهرستان فرماندار ،مدیرکل منابع طبیعی استان ریئس اداره ورزش و جوانان شهرستان وریاست شورای شهر هشتگرد و نظرآباد دبیر هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان و روسای هیات کوهنوردی و شهرستان کرج و فردیس و مسئولین کمیته های هیئت استان و شهرستانها و باشگاههاو مسئولین شهرستان وکوهنوردان ازساعت ۱۵الی ۱۸ در سالن فرهنگ سرای امام علی (ع) شهرستان هشتگرد برگزار گردید

برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی 

«رضا زارعی» با اکثریت آراء برای چهار سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی انتخاب شد

از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۰ آذر ۹۶، مجمع انتخاباتی فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی به ریاست دکتر «داورزنی» معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضای مجمع این فدراسیون، آغاز شد.
در ابتدای این مجمع، ضمن پخش نماهنگی محزون از حادثه اخیر ریزش بهمن در «اشترانکوه»، یاد کوه نوردان جان باخته ی این حادثه با قرائت فاتحه، گرامی داشته شد.
در ادامه، نوبت به ارائه دیدگاه ها، رویکردها و برنامه های سه نامزد پست ریاست این فدراسیون رسید که به ترتیب توسط «رضا زارعی»، «هادی صابری» و «منصوره گرجی» ارائه شد.
پس از آن، «منصوره گرجی» به نفع «رضا زارعی» کنار رفت و فرآیند اخذ رأی اعضای مجمع بین «زارعی» و «صابری» انجام شد که در نهایت؛ «رضا زارعی» با کسب ۳۴ رأی در برابر ۲ رأی «هادی صابری»، برای مدت چهار سال دیگر، به عنوان سکان دار این فدراسیون انتخاب شد.

 

تبریک انتخاب مجدد آقای زارعی به ریاست فدراسیون  

جناب آقای زارعی
انتخاب شایسته ی شما به ریاست فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ايران را تبریک عرض نموده،و امید آن داریم که مانند گذشته گامهای مثبتی در جهت ارتقا این ورزش بردارید.از خداوند متعال برای شما و همکارانتان سلامتی و موفقیت روز افزون خواستاریم
هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشي استان البرز

برگزاری جلسه شورای ورزش   

برگزاري جلسه شوراي ورزش و همگاني استان البرز با حضور استاندار محترم و مسولین ادارات استان البرز
مورخ 96/09/01

 

تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان البرز محفوظ می باشد