logo

ورود کاربران

بدون مجموعه

مجمع انتخاباتی کوهنوردی استان البرز برگزار و رئیس جدید هیئت انتخاب شد

 

مجمع انتخاباتی هیئت کوهنوردی استان البرز با حضور زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی، غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، میرزایی معاون توسعه امور ورزش، سجادی مسئول حراست اداره کل، بیات رئیس گروه ورزش بانوان، منجیری مسئول روابط عمومی و اعضای مجمع انتخاباتی در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

 

ادامه مطلب...

پيام تسليت

 

 در کمال تأسف باخبر شدیم پدربزرگ گرامي آقاي ياسين خليل آبادي دار فانی را وداع گفتند. این ضایعه بزرگ را به ايشان و خانواده محترم، تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می نمائيم.

 

جام جهانی یخنوردی در ایتالیا: «شبنم اسدی» کسب رتبه دهم رشته لید

مرحله نیمه نهایی مسابقات یخنوردی جام جهانی رابینستن ایتالیا با حضور سه تن از بانوان یخنورد کشورمان برگزار و در پایان شبنم اسدی در رده دهم، آلاله قاسمی سیزدهم و زینب موسوی در رده هفدهم ایستادند. بدین ترتیب ورزشکاران کشورمان از راهیابی به فینال ماده لید بازماندند و خود را برای شرکت در ماده سرعت آماده می کنند.

 

 

فراخوان پروژه کوهنوردی صعود به 31 قله بلند 31 استان کشور

پیرو بخشنامه شماره 4294/263 تاریخ 15/آذر/95، به آگاهی می‌رساند؛ فدراسیون در نظر دارد با همکاری موسسه آموزشی گردشگری ارسباران "طرح صعود به 31 قله بلند 31 استان کشور" را در قالب یک پروژه ملی کوهنوردی با هدف معرفی و صعود بلندترین قله هر استان به عنوان یک جاذبه گردشگری ورزشی معرفی و اجرا نماید.

ادامه مطلب...

برگزاری جلسه مسئولین کوهنوردی استان با جناب آقای افشاری

بدینوسیله به اطلاع می رساند؛ جلسه مشترک مسئولین کارگروههای هیئت استان، مسئولین هیئت ها، باشگاهها و گروههای کوهنوردی با حضور معاونت محترم ورزشهای همگانی، جناب آقای افشاری، در خصوص چگونگی باشگاه شدن گروههای کوهنوردی روز شنبه مورخ 2/ بهمن /95 راس ساعت 15/30 در دفتر هیئت استان برگزار می گردد.

ادامه مطلب...

تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان البرز محفوظ می باشد