logo

آمار بازدید کنندگان

بازديد امروز :1
بازديد روز گذشته :1
بازديد اين هفته :9
بازديد اين ماه :37
مجموع آمار بازديد ها :2213

درحال حاضر 27 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

ورود کاربران

ما 33 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

حادثه در کول جنو اشترانکوه  

 

تکمیلی/ در مورد حادثه ریزش بهمن در ارتفاعات اشترانکوه

تیمی از کوه نوردان خراسانی که سه روز پیش عازم صعود به ارتفاعات «اشترانکو» لرستان شده بودند، به دلیل شرایط نامساعد جوی و ریزش بهمن در مسیر بازگشت دچار حادثه شدند.

به گزارش فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی؛ متأسفانه تیمی ۱۵ نفره متشکل از کوه نوردان خراسانی به همراه راهنمای لرستانی، عازم صعود به ارتفاعات «اشترانکو» لرستان شده بودند، اما به دلیل شرایط نامساعد جوی و ریزش بهمن در مسیر بازگشت دچار حادثه شدند.

ادامه مطلب...

برگزاری کارگاه آموزشی اخلاق در ورزش    

كارگاه آموزشي اخلاق در ورزش با محوريت پيشگيري از آسيب هاي فضاي مجازي ، چهارشنبه ٩٦/٦/١ با حضور مسئولين و جمعي از ورزشكاران در فرهنگسرای غدیر به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد .

 

آموزش نجات فنی بانوان کشوری

 روز پنجشنبه مورخ 96/5/5 دوره آموزش نجات فنی بانوان  کشوری به میزبانی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان البرز به مناسبت دهه کرامت و با حضور ریاست محترم اداره کل ورزش و جوانان استان، سرکار خانم گرجی نایب رییس فدراسیون، سرکار خانم بیات ریاست هماهنگی ورزش بانوان در استان، سرکار خانم ابوالحسنی رییس امور بانوان در استانداری، و مسولین ورزشی استان و هیئت برگزارگردید. آموزش طی دو دوره دو روزه و در دو گروه مجزا  از تاریخ 96/5/5 لغایت 96/5/8 با حضور اساتید برجسته نجات فنی استان و کشور و با نظارت  فدراسیون در سالن سنگنوردی البرز جوان در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

ادامه مطلب...

احمد نیک بیان در یخچالهای کارل ماکس جاودانه شد

 

طبیعت همانقدرکه زیباست بعضی وقتها بهترینها را ازما میگیرد .بازدرقله بلند کارل مارکس واقغ درتاجیکستان یکی ازبهترین های کوهنوردی ایران و ازجمع ما جدا کرد وغمی درچهره ما نشاند .هیئت کوهنوردی استان البرز مصیبت وارده را به خانواده محترمشان وتمامی هم باشگاههای ایشان تسلیت گفته وخود را دراین غم شریک میداند .روحش شاد و یادش گرلمی باد. روابط عمومی هیئت کوهنودی استان البرز

افتتاح اولین پایگاه کوهستانی کرج

 

اولین پایگاه کوهستانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان البرز در ابتدای مسیر قله بیجی کوه، با حضور ریاست محترم هیات جناب مهندس فیض و مدیر کل محترم ورزش و جوانان    جناب آقای غفرانی و روسای هیاتها و روسا و  اعضاء محترم باشگاهها و ریاست شهردای و  عوامل مهندسی و فضای سبز شهرداری منطقه ۸ و جمع کثیری از همنواردان و هیات محترم دوچرخه سواری و پرسنل محترم جمعیت هلال احمر و سازمان و  جستجو  و نجات ،افتتاح گردید.

ادامه مطلب...

عظیم قیچی ساز به باشگاه 8000 متری ها پیوست

 

هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان البرز صعود افتخار آمیز غیور مرد آذربایجانی آقای عظیم قیچی ساز را به ایشان و خانواده شان و جامعه کوهنوردی تبریک و تهنیت عرض می نماید

زنده و پاینده باد ایران و ایرانی

افتتاح خانه جوانان استان البرز

 خانه جوانان استان البرز امروز یکشنبه مورخ  1396/02/17 با حضور جناب آقای طهایی استاندار محترم استان البرز و جناب آقای غفرانی مدیریت محترم ورزش و جوانان و جمعی از ورزشکاران استان افتتاح گردید.

ادامه مطلب...

تمامی حقوق این وب سایت برای هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان البرز محفوظ می باشد